Постачальників техніки

Наша компанія працює за принципом «лізингового брокера», саме тому ми вкрай зацікавлені у розвитку спільної роботи з усіма, хто готовий допомогти нам виконувати основну місію нашого підприємства - зростання продажів техніки з використанням різних лізингових схем. Якщо ви є постачальником таких товарів, ми з радістю запропонуємо вам плідну співпрацю. Вже зараз ми успішно співпрацюємо з постачальниками техніки.

Наші основні побажання до майбутніх партнерів - хороша репутація і готовність надавати необхідні клієнтам послуги своєчасно і в максимально короткі терміни.

Ми пропонуємо в довгострокову оренду такі категорії товарів:

 • легковий і комерційний автомобільний транспорт;
 • вантажний автомобільний транспорт і автобуси;
 • сільгосптехніку;
 • спецтехніку.

Враховуючи постійне зростання конкуренції в наш час, можливість довгострокової оренди дарує вам величезну перевагу в очах клієнта і підвищує вашу конкурентоспроможність.

Якщо Ви втрачаєте своїх клієнтів через відсутність у них необхідних коштів або вони не хочуть вилучати кошти з обороту, спробуйте лізинг, і Ви побачите, що обсяги продажів Ваших товарів різко зростуть. Ще одна наша перевага в тому, що стаючи партнерами нашої організації, постачальники позбавляються від уже звичних ринкових ризиків і, одночасно, виходять на найбільші ринки збуту техніки.

Маючи велику і постійну базу ресурсів, наша лізингова компанія з упевненістю готова гарантувати найвищий рівень відповідальності та якості виконання лізингових угод, а також максимально швидкий відгук на заявки.

Переваги, які Ви отримаєте, ставши партнером нашої компанії:

 1. Лізинг - відмінний фінансовий інструмент, який радикально збільшує обсяги продажів будь-якої компанії і, в той же час, звільняє від ризику не отримати оплату або отримати її несвоєчасно. Уклавши договір купівлі-продажу, ви отримаєте гарантований дохід у вигляді оплати від нашої лізингової компанії.
 2. Лізинг забезпечує посилене розширення клієнтури. Ви придбаєте клієнтів не тільки у Вашій області, а й у всіх містах країни.
 3. Ваші клієнти без будь-якої застави можуть отримати товари в довгострокову оренду.
 4. Ми ретельно тестуємо технічний стан і працездатність об'єктів лізингу протягом всієї тривалості угоди довгострокової оренди, тому постачальники техніки обов'язково отримають точні і правдиві дані про рівень якості і зносостійкості пропонованих товарів.
 5. Ми прагнемо до світових стандартів етики розвитку бізнесу. Тому ми даємо гарантії нашим клієнтам щодо юридичної чистоти угод і точності виконання всіх визначених зобов'язань з нашого боку. Наші клієнти та партнери обов'язково проходять перевірку репутації та надійності. Так само, як і для нашої компанії, чесне ім'я - їх головна цінність.
 6. Для співпраці ми просимо вас надати опис вашої продукції і інформацію про її наявність, про акційні пропозиції і терміни їх дії, щоб ми могли проінформувати наших клієнтів і запропонувати їм угоду.
 7. Ми готові допомогти Вам створити додатковий канал збуту і підняти лояльність споживачів, які звертаються до нас за консультацією при підготовці та укладанні лізингових угод.

Партнерство з постачальниками та виробниками техніки ми розглядаємо як один з основних векторів нашої діяльності і ми бачимо, що зацікавленість у такій співпраці зростає з кожним днем. Нам, як нікому іншому, цікаво постійне оновлення клієнтської бази. Ми усвідомлюємо потребу постачальників у фінансовому забезпеченні споживачів власної продукції і готові допомогти будь-які компанії отримати необхідні ресурси з мінімальними витратами часу.

У рамках партнерської програми наша лізингова компанія спільно з партнером-постачальником:

 • створює унікальну лізингову пропозицію, складену спеціально для досягнення цілей клієнтів постачальника техніки;
 • пропонує створення та участь у спільних програмах лізингу;
 • правильно спрямовує зусилля у сфері маркетингових технологій та реклами, промо-акціях, виставках та інших формах популяризації продукції постачальника на сучасному ринку;

Експерти нашої компанії завжди готові надати ефективну і абсолютно безкоштовну підтримку ваших клієнтів у випадку, якщо вони зацікавлені в покупці вашої техніки з використанням лізингу.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до нас по телефону 044-4557521 або за адресою office-lc@marvin.com.ua

Запрошуємо до співпраці