Спецтехніка

Лізинг спецтехніки

У сучасних умовах зростає потреба в лізингу спецтехніки, тому що далеко не всі юридичні особи можуть дозволити собі залучити оборотні кошти на придбання дорогого устаткування. Лізинг являє собою послугу, яка дозволяє тимчасово використовувати спецтехніку для підприємницької діяльності. Підприємці розцінюють лізинг спецтехніки, як можливість з мінімальними витратами придбати якісне обладнання для свого виробництва. Вдаються до використання послуг лізингу юридичні особи, чий рівень замовлень не дозволяє забезпечити доцільність і рентабельність самостійного придбання спеціалізованої техніки.

Ми надаємо в лізинг спецтехніку не тільки юридичним особам, а й працюєм з індивідуальними підприємцями, надаючи послуги по всій території України. Спеціальна техніка для виробничих потреб клієнтів надається від провідних брендів зарубіжного виробництва.

Наша компанія пропонує на наступних умовах придбати в лізинг техніку:

 • Строк лізингу спецтехніки - не більше 5 років;
 • Початковий внесок - не менше 30%;
 • Валюта - гривня, долар США (за фіксованою ставкою, узгодженої сторонами)
 • Процентна ставка - залежно від валюти: для доларових операцій 11%, для угод в гривнях - 20%

Остаточне рішення приймається компанією протягом 3 днів. Поперед остаточним прийняттям рішення проводитися кредитний комітет лізингової компанії. Рішення приймаються з урахуванням індивідуальних особливостей кожного клієнта, враховується наданий пакет документів, характеристики предмета лізингу та фінансового становища лізингоодержувача.

На сьогоднішній день не передбачається обмежень для предметів лізингу, отже, ним може стати будь-яке обладнання.

Основні види спецтехніки для лізингу:

 • Бульдозери;
 • Бурові установки;
 • Автобетонозмішувачі та інші;

Підприємцям краще брати у використання обладнання іноземного виробництва, так як воно значно перевершує за якістю вітчизняну спецтехніку, або у вітчизняних виробників відсутній даний вид техніки.

Особливості лізингу спецтехніки

Доцільно брати в лізинг спецтехніку, якщо воно не задіяна в основних роботах постійно, а лише епізодично. Компанія, купуючи таку техніку, понесе додаткові витрати на її обслуговування і ремонт. Лізинг дозволяє використовувати спецтехніку для виробничих потреб, і оплачувати її експлуатацію після отримання прибутку. Затребуваним лізинг є у компаній, діяльність яких пов'язана з сезонними роботами, до них відносяться: будівельні та дорожні роботи. При оформленні лізингу не потрібно заставного майна, так як їм виступає майно, що купується. 

Етапи оформлення спецтехніки в лізинг

Лізинг спецтехніки менш трудомісткий, ніж звернення за кредитними ресурсами в банк, і включаються наступні етапи:

 • Підбір необхідної спецтехніки з урахуванням її функціональних можливостей;
 • Визначається постачальник, їм може виступати вітчизняний чи іноземний;
 • Узгодження умов угоди, що укладається;
 • Поставка спецтехніки, з урахуванням тимчасових витрат на митне оформлення, якщо купується в іноземного постачальника;
 • Реєстрація в державних органах, відповідно до умов договору лізингу;
 • Страхування предмета лізингу.

Географія операцій лізингу розширюється рік від року, а разом з тим розширюється номенклатура пропонованих предметів лізингу. Спецтехніка, яка купується за договором лізингу, дозволяє підприємцям проводити розширення і модернізацію своїх основних фондів без шкоди для оборотних коштів.

Запрошуємо до співпраці