Сільгосптехніка

Лізинг сільськогосподарської техніки

Одним з видів лізингових операцій нашої компаній є - лізинг сільськогосподарської техніки. У теперішній час досить часто підприємці обирають напрямок сільськогосподарського сектору. Агропромисловий комплекс найбільш гостро потребує лізинг спецтехніки, так як дана галузь має яскраво виражений сезонний характер. При цьому підприємства сільськогосподарського сектора залежать від зовнішніх факторів і розраховуватися за своїми боргами їм найскладніше. Купівля нової сільськогосподарської техніки практично неможлива через їх дорожнечу і відсутності вільних коштів. Банки воліють не кредитувати сільгоспвиробників, бажаючих придбати обладнання або техніку, через високі банківських ризиків. Лізинг сільськогосподарської техніки. Наша компанія пропонує лізинг сільгосптехніки для юридичних осіб і індивідуальних підприємців на всій території України. Ми пропонуємо клієнтам техніку вітчизняного і зарубіжного виробництва відомих брендів.

Умови лізингу сільськогосподарської техніки:

 • термін - не перевищує 5 років;
 • початковий внесок - 25% від вартості техніки;
 • валюта - гривня, долар США (за фіксованою ставкою, узгодженої сторонами)
 • процентна ставка - для гривні 20%, для доларових операцій - 11%.

Наша компанія розробляється спільні програми лізингу сільськогосподарської техніки з провідними постачальниками ринку. Умови, передбачені такими програмами значно вигідніше для клієнта, ніж стандартні, зокрема, рівень початкового внеску, процентних ставок.

Заявки на оформлення лізингу для спецтехніки розглядаються протягом мінімального терміну - 3 дні. Остаточне рішення приймає кредитний комітет лізингодавця, враховуючи індивідуальні характеристики передбачуваної лізингової угоди. Проводитися аналіз наданих документів для визначення фінансового становища лізингоодержувача.

Етапи лізингової угоди на сільгосптехніку:

 1. Визначення постачальника, у якого буде придбана техніка лізингодавцем;
 2. Оцінка платоспроможності лізингоодержувача, прийняття рішення кредитним комітетом лізингової компанії;
 3. Придбання техніки, укладення договору між лізингодавцем і лізингоодержувачем;
 4. Оплата першого внеску лізингоодержувачем, передача лізингодавцем техніки в користування клієнта;
 5. Виконання зобов'язань сторонами в період дії договору;
 6. Завершення операції.
Договором може бути передбачена передача об'єкта лізингу у власність лізингоодержувача з виплатою залишкової вартості, якщо термін лізингу дорівнює амортизаційному періоду даної сільськогосподарської техніки.

Перевагами лізингу сільгосптехніки є:

 • відсутність потреби надання застави, оскільки купується техніка виступає як ліквідної застави;
 • лізингові операції проводяться незалежно від місцезнаходження лізингоодержувача, так як наша компанія працює на території всієї країни.
 • низькі переплати за договором лізингу в порівнянні з банківським кредитом;
 • прозорість умов договору лізингу техніки для агропромислового комплексу;
 • прибрати техніку в лізинг, компанія отримує вигоди від оподаткування у період дії договору.

Лізингова компанія може в односторонньому порядку розірвати договір, у разі невиконання лізингоодержувачем умов, зокрема, припинення оплати платежів. Варто відзначити, що ризик відмови в оформленні лізингу на придбання агропромислової техніки мінімальний, так як сьогодні даний вид техніки належить до високоліквідної категорії.

Необхідна кількість сучасної агропромислової техніки дозволяє підвищувати якість виробленої продукції, збільшувати її обсяг за рахунок автоматизації частині роботи. Купуючи сільськогосподарську техніку в лізинг, аграрне підприємство отримує можливість розвивати виробництво, не відволікаючи з оборотних коштів значні суми і заощаджуючи при цьому на процентних ставках. Вивільнені дохід підприємство може направити на розвиток інших напрямків свого бізнесу, знижуючи тим самим ризик банкрутства.

Запрошуємо до співпраці