Легковий автотранспорт

Лізинг легкових автомобілів в Києві

Протягом декількох років безсумнівним лідером на ринку угод лізингу є напрямок легкових автомобілів, так як це універсальний засіб пересування, який відноситься до категорії високоліквідного майна. Лізингові компанії, у свою чергу, укладаючи угоди лізингу автомобілів, несуть менше ризиків. Організації в незалежності від масштабів діяльності повсюдно використовують легкові автомобілі. Оформлення в банку автокредиту несе в собі ряд витрат, які роблять його менш рентабельним порівняно з лізингом. Для банку потрібне зібрати великий обсяг документів, надати заставне забезпечення, а процентні ставки досить високі і тривалий термін розгляду. Далеко не всі банки підтверджують видачу кредиту на придбання вживаного автомобіля.
 
 

Основні параметри лізингу:

 • Термін - до 5-и років.
 • Авансовий платіж - від 20% вартості.
 • Валюта фінансування - гривня, долар США (здійснюється перерахунок щомісячних платежів з прив'язкою до узгодженим курсом).
 • Процентна ставка - від 12% у доларах і від 24% у гривнях.
 • Час розгляду заявки - від 24-х годин.
 • Одноразова комісія - 1,5-2,5%
Розглядається подана заявка протягом доби, рішення приймається кредитним комітетом, при цьому враховуються індивідуальні умови передбачуваної операції. Аналізується наданий пакет документів, оцінюється фінансове становище лізингоодержувача.
Ми надаємо в лізинг легкові автомобілі юридичним, а також фізичним особам на всій території України. Слід зазначити, що лізинг автомобілів для фізичних осіб досить новий метод придбання автомобіля на ринках України, при цьому широко відомий в країнах Європи та США. Лізинг легкових автомобілів у Києві.
Оформляються угоди лізингу на автомобілі закордонного та вітчизняного виробництва. Клієнтам пропонується вибір, залежно від їх потреб, нових і вже побувалих в експлуатації транспортних засобів. Рекомендований термін використання обраного автомобіля не більше 5 років, лізинг на б / у машини оформляється терміном до 3 років.
Наша компанія має розгалужену мережу постачальників в кожному регіоні країни, тому ми при необхідності надаємо клієнтам допомогу у виборі техніки. Наші фахівці проводять моніторинг усіх діючих пропозицій на ринку і підбирають оптимальний варіант для кожного клієнта. Деякі марки автомобілів надаються в лізинг за спеціальними програмами, які розробляються спільно з постачальниками транспортних засобів і нашими фахівцями. Характеризуються такі програми більш вигідними умовами для клієнта відносно авансових платежів, процентних ставок і періоду фінансування. При зверненні в нашу компанію потенційний лізингоодержувач в першу чергу отримує відомості про подібні діючі програми.

Укладення угоди лізингу передбачає кілька етапів:

 1. Вибір необхідного транспортного засобу відповідно до потреби лізингоодержувача;
 2. Розгляд документів, наданих лізингоодержувачем, оцінка його фінансового становища;
 3. Висновок договірних зобов'язань сторонами угоди лізингу легкових автомобілів;
 4. Внесення початкового внеску з боку клієнта і поставка транспортного засобу з боку лізингової компанії;
 5. Виконання укладеного договору відповідно до його передбаченими умовами;
 6. Завершення договору лізингу
Після закінчення терміну дії договору, автомобіль переходить у власність лізингоодержувача, при необхідності сплачується залишкова вартість.
Як у будь-якому договорі, в угодах лізингу передбачаються випадки розірвання з ініціативи однієї зі сторін. Лізингова компанія може розірвати договір з причини несвоєчасної оплати платежів за графіком. Договір, може бути, розірваний у разі невиконання лізингоодержувачем умов щодо збереження транспортного засобу, що є основною вимогою цього виду угоди.
Перевага лізингу легкових автомобілів полягає в можливості придбання транспорту з мінімальними ринковими націнками.

Запрошуємо до співпраці