Вантажний автотранспорт / Автобуси

Лізинг вантажних автомобілів і автобусів

Ми пропонуємо в лізинг приватним підприємцям та юридичним особам на всій території України вантажні автомобілі і автобуси всіх імпортних і вітчизняних брендів. Прості і зручні програми автолізингу, розроблені нашою компанією, допоможуть вам підібрати максимально вигідний варіант угоди. Лізинг є кращим фінансовим рішенням для ПП і організацій малого та середнього бізнесу. Лізинг дозволяє збільшити масштаб бізнесу або розширити сферу діяльності з мінімальними витратами. Спочатку це довгострокова оренда автомобіля, а потім - за умови виконання договору і бажання клієнта - придбання автотехніки у власність. Такий фінансовий інструмент обєднує в собі достоїнства оренди, розстрочення та кредиту. За Автолізинг велике майбутнє, вже зараз в Європі близько 70% автопродажів припадає на його частку.

Основні параметри лізингу:

  • Строк лізингу - до 5-и років
  • Авансовий платіж - від 20%
  • Валюта фінансування - гривня, долар США (здійснюється перерахунок лізингових платежів з прив'язкою до узгодженим курсом)
  • Процентна ставка - від 11% у доларах і від 20% у гривнях
  • Термін прийняття рішення - від 24-х годин
Оформити лізинг набагато простіше, ніж кредит. Не є обов'язковим поручительство третіх осіб або надання майнової застави. Ми приймаємо до розгляду набагато менше, в порівнянні з кредитними організаціями, документів фінансово-господарської діяльності. Розмір і терміни платежу визначаємо спільно з клієнтом, враховуючи його можливості. Безсумнівною перевагою лізингу є лояльне ставлення до прострочення платежів. У разі фінансових труднощів нашим клієнтам може бути надана послуга по зміні графіка виплат. Ніяких прихованих комісій за банківське обслуговування договір лізингу не передбачає.

Лізинг вантажних автомобілів і автобусів.

Для клієнтів, які купують в лізинг автобуси, ми можемо запропонувати сезонний графік. У різний час року бізнес-активність пасажирського транспорту може бути різною. Особливо це стосується автобусів з великою місткістю. Наша компанія готова піти на зменшення платежів по лізингу в періоди зниження кількості пасажирських перевезень.
Єдиною складністю в оформленні лізингу може стати внесення авансового платежу. Для придбання автобуса або вантажного автомобіля ця сума буде чималою, однак у підсумку все одно вийде в 2-3 рази дешевше, ніж при автокредитуванні. Лізинг вантажних автомобілів.
Низькі щомісячні виплати обумовлені тим, що вони не включають в себе викупної вартості автомобіля. По суті, лізингоотримувач сплачує тільки за оренду транспортного засобу. Якщо після закінчення дії договору лізингу наш клієнт не побажає викупити автомобіль, він може безперешкодно повернути його в компанію.
У нашій компанії ви можете вибрати як нові, так і вживані автобуси і вантажні автомобілі. Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, що гарантують своїм транспортним засобам належну якість. При цьому, звичайно, враховується, що термін лізингу буде залежати від року випуску обраного автомобіля. Як правило, загальний вік автомобіля не повинен перевищувати 8 років. Тобто, якщо автомобілю вже 6 років, то оформити його в лізинг можна не більше ніж на 2 роки.
При оформленні лізингу компанія готова сплатити витрати по страховці, транспортному і майновому податкам. Це робиться для того, щоб нашим клієнтам не довелося витягувати зі свого бізнесу одноразові значні суми. Дані витрати ми включимо в графік платежів за лізинг, і у вас буде можливість погашати їх поступово. Так можна поступити практично з усіма витратами на автомобіль: придбанням додаткового обладнання, плановими техоглядами, шиномонтажом і т.п.
Автобус або вантажний автомобіль, придбані в лізинг, підлягають обов'язковому страхуванню. Це вбереже вас від додаткових витрат у разі ДТП. Остаточне рішення щодо укладання договору лізингу приймається по кожному клієнту індивідуально. Кредитні комітети лізингових компаній розглядають документи про фінансовий стан потенційного клієнта і зіставляють їх з майбутніми витратами по лізингу. Якщо рівень доходу лізингоодержувача ненабагато перевищує рівень витрат по лізингу, комітет має право запропонувати лізинг за завищеною ставкою, закладаючи в його ціну можливі ризики по угоді. Відсутність заборгованостей за банківськими кредитами, а для індивідуальних підприємців - відсутність боргових зобов'язань як таких будуть свідчити на користь отримання лізингу.

Запрошуємо до співпраці