Легковий автотранспорт

Ми пропонуємо в лізинг юридичним та фізичним особам на усій території України легкові і комерційні автомобілі усіх брендів іноземного і вітчизняного виробництва. Ви можете вибрати для лізингу як нові, так і вживані автомобілі, при цьому необхідно враховувати, що термін лізингу залежатиме від року випуску вибраного автомобіля. Як правило, загальний вік автомобіля з урахуванням терміну лізингу не повинен перевищувати 8-и років, тобто  якщо  Ви  вибрали  для лізингу 6-річний автомобіль, то термін лізингу не перевищуватиме 2-х років.

Остаточне рішення за параметрами лізингу приймається виключно кредитними комітетами лізингових компаній з кожного клієнта індивідуально на основі пакету наданих документів з урахуванням характеристик предмета лізингу, а також фінансового стану клієнта.

 

 

Вантажний автотранспорт / Автобуси

Ми пропонуємо в лізинг юридичним та фізичним особам - підприємцям на всій території України вантажні  автомобілі та автобуси усіх брендів іноземного та вітчизняного виробництва. Ви можете вибрати для лізингу як нові, так та вживані автомобілі, при цьому необхідно враховувати, що термін лізингу залежатиме від року випуску обраного автомобіля. Як зазвичай, загальний вік автомобіля з урахуванням терміну лізингу не повинен перевищувати  8-и років, тобто  якщо  Ви обрали  для  лізингу 6_річний автомобіль, то термін лізингу не перевищуватиме 2-х років.

Остаточне рішення за параметрами лізингу ухвалюється виключно кредитними комітетами лізингових компаній за кожного клієнта індивідуально на основі пакету наданих документів з урахуванням характеристик предмета лізингу, а також фінансового стану клієнта.

 

Сільгосптехніка

Ми пропонуємо в лізинг юридичним і фізичним особам - підприємцям на усій території України сільськогосподарську техніку провідних брендів іноземного і вітчизняного виробництва.

Остаточне рішення за параметрами лізингу ухвалюється виключно кредитними комітетами лізингових компаній за кожного клієнта індивідуально на основі пакету наданих документів  з урахуванням  характеристик предмета лізингу, а також фінансового стану клієнта.

 

 

 

 

 

 

 

Спецтехніка

Ми пропонуємо в лізинг юридичним і фізичним особам - підприємцям на усій території України спеціальну техніку провідних брендів іноземного виробництва.

Остаточне рішення за параметрами лізингу ухвалюється виключно кредитними комітетами лізингових компаній за кожного клієнта індивідуально на основі пакету наданих документів з урахуванням характеристик предмета лізингу, а також фінансового стану клієнта.

Запрошуємо до співпраці