КАСКО — добровільне страхування транспортного засобу

КАСКО на авто — це вид страхування автомобіля від можливих ризиків у процесі його експлуатації. Захистити свій транспортний засіб можна від ДТП, актів вандалізму, стихійних лих, пожежі, викрадення та інших пригод. Вартість страхування КАСКО залежить від переліку ризиків, від яких вам необхідний захист.

Детальніше...

ОСЦВ – поліс обов’язкового страхування автогромадянської відповідальності

ОСЦПВ – це обов’язковий страховий поліс для власників транспортних засобів в Україні. Він передбачає страхування цивільно-правової відповідальності та захист від високих витрат, викликаних дорожньо-транспортними пригодами. Так, якщо ви стали винуватцем ДТП, автоцивілка покриє ваші витрати на відшкодування збитків іншим учасникам події. Ремонт авто та/або лікування постраждалих візьме на себе ваша страхова компанія.

Детальніше...

Зелена карта – міжнародний поліс страхування ОСЦВ

Ви плануєте поїздку за кордон на автомобілі? Тоді «Зелена карта» – це обов’язкове для вас страхування для виїзду за кордон. Всі держави – сусіди України вимагають наявність даного поліса у подорожуючих водіїв. Без нього ви просто не зможете покинути нашу і в’їхати на територію сусідньої країни на власному авто.

Детальніше...

Економіка

Політика

Автоновини

Україна

Запрошуємо до співпраці