Банки закінчилися, чистять іншіх

leasing kredit
Нацкомфінпослуг затвердила проект "Положення про показники і вимоги, що обмежують ризики по операціях з фінансовими активами при наданні фінансових послуг фінансовими компаніями".
Зі вступом цього документа в силу у контролюючього органу з'являється інструмент, що дозволяє виводити з ринку не тількі банки, але і інші фінансові установи. Положення визначає основні фінансові показники що до відповідності капіталу і ліквідності фінансових компаній, при невіконанні яких компанія може бути позбавлена права надавати фінансові послуги.

Детальніше...

«Марвін ЛК» розпочав співпрацю з підприємством SUMAB Україна

lizing sumabУ 2016 році компанія відкрила своє представництво в Україні, щоб забеспечити українських клієнтів повноцінним сервісом і повним спектром послуг.

Фінансовий консалтінг: розробка техніко-єкономічних обгрунтувань, бізнес-планів, складання бюджетів, розрахунок окупності і грошового потоку для придбання устаткування

Детальніше...

Угода з лізинговою компанією

На сьогоднішній день вітчизняний ринок представляє сотні лізингових компаній. Вони пропонують різні умови, в результаті чого підприємства стоять перед складним вибором. У кожної компанії є свої відмінні умови, тому всі, хто мають потребу в послугах лізингу, повинен вибирати індивідуально лізингову компанію.

Детальніше...

Економіка

Політика

Автоновини

Україна

Запрошуємо до співпраці