Основне завдання лізингового брокера - це допомога клієнтам (юридичним і фізичним особам) при роботі з лізинговими компаніями, щоб процес покупки в лізинг автомобілів, обладнання, сільгосптехніки і спецтехніки став для клієнта простим і швидким.

Ми надаємо підтримку при виборі лізингової компанії та підготовці пакету документів відповідно до затвердженої процедури, а також супроводжуємо до моменту підписання договору та отримання необхідної техніки.

Ми робимо процес «купити в лізинг» реальним і можливим навіть у сьогоднішніх непростих умовах на ринку.

Завантажити брошуру

 

Переваги для клієнтів

 
Клієнт отримує комплексну експертну підтримку від фахівців лізингового брокера на усіх етапах підготовки лізингової угоди. Це дозволяє йому вибрати з усіх альтернатив, наявних на ринку на даний момент, оптимальний варіант.
 
Співпраця з лізинговим брокером дозволяє клієнтові мінімум в 2 рази скоротити час від постановки завдання до підписання лізингового договору за рахунок того, що фахівці лізингового брокера постійно мають актуальну інформацію про ринок і прекрасно орієнтуються у вимогах і можливостях лізингових компаній, а також постачальників техніки.
 
Усі попередні комунікації на етапах підготовки лізингової угоди здійснюються фахівцями лізингового брокера, що дозволяє клієнтові скоротити власні витрати (зв'язок, транспорт, адміністрування і так далі).
 
Співпраця з лізинговим брокером на усіх етапах підготовки лізингової угоди є безкоштовною (досить відправити заявку на лізинг). Усі роботи лізингового брокера оплачуються лізинговими компаніями і постачальниками техніки за рахунок коштів, які призначаються для розвитку каналів збуту і маркетингу. Для клієнта цей факт не є дорожчанням лізингу.

Запрошуємо до співпраці